Strażacy Zarząd Komisja Rewizyjna Członkowie - OSP Kościelna Wieś

OSP KOŚCIELNA WIEŚ

Logo OSP Kościelna Wieś
"Bogu na chwałę, bliźnim na pomoc"
112/998

OSP KOŚCIELNA WIEŚ

Logo OSP Kościelna Wieś
"Bogu na chwałe, bliźnim na pomoc"
112/998
Przejdź do treści

Zarząd

Zarząd
1. Prezes
dh Waldemar Melerowicz
2. Wiceprezes
dh Marcin Binek
3. Wiceprezes-Naczelnik
dh Piotr Binek
4. Zastępca Naczelnika
dh Mariusz Woźniak
5. Sekretarz-Kronikarz
dh Paulina Rasińska
6. Gospodarz
dh Bożena Spaleniak
7. Skarbnik
dh Akeksander Kułton
8. Członek Zarządu
dh Krzysztof Dymalski
Komisja Rewizyjna
1. Przewodnicząca
dh Małgorzata Bińczyk
2. Wiceprzewodniczący
dh Tomasz Pawlak
3. Członek
dh Andrzej Szaleniec
Członkowie Honorowi
  1. Bińczyk Edward
  2. Kołaczek Czesław
  3. Krawczyk Edmund
  4. Lesień Tadeusz
  5. Michałek Edward
MDP 16-17 lat
  1. Kędzia Hubert
MDP 10-15 lat
  1. Budka Oliwia
  2. Jerzyk Kacper
  3. Kosierb Jan
DDP do 9 lat
  1. Budka Szymon
  2. Kosierb Wiktor
  3. Smuś Paweł
  4. Tyrakowska Amelia
  5. Wiśniewski Oliwier
  6. Woźniak Jakub
  7. Woźniak Łukasz
Strażak
Członkowie Czynni
  1. Banach Piotr
  2. Bielak Rafał
  3. Binek Małgorzata
  4. Binek Marcin
  5. Binek Piotr
  6. Binek Sylwester
  7. Bińczyk Małgorzata
  8. Budka Hubert
  9. Doktór Bernard
  10. Dymalska Barbara
  11. Dymalski Krzysztof
  12. Grześ Tomasz
  13. Karpisiewicz Karolina
  14. Karpisiewicz Krystian
  15. Karpisiewicz Marcin
  16. Karpisiewicz Natalia
  17. Kodjasz Mariusz
  18. Kodjasz Oliwia
  19. Kołaczek Krzysztof
  20. Korkosz Eliza
  21. Korkosz Oliwer
  22. Kosierb Mirosław
  23. Kosierb Piotr
  24. Kubasik Dominik
  25. Kubasik Katarzyna
  26. Kułton Aleksander
  27. Kułtun Tomasz
  28. Maniewski Piotr
  29. Maniewski Stefan
  30. Maślak Damian
  31. Melerowicz Waldemar
  32. Miklaszewska Anna
  33. Noski Patryk
  34. Paś Marta
  35. Paś Wojciech
  36. Pawlak Tomasz
  37. Rasińska Paulina
  38. Rasiński Hubert
  39. Rataj Arkadiusz
  40. Rataj Hubert
  41. Smuś Renata
  42. Skowroński Jakub
  43. Spaleniak Bożena
  44. Stefański Damian
  45. Stefański  Maksymilian
  46. Szaleniec Andrzej
  47. Szczepaniak Grzegorz
  48. Tyrakowski Wojciech
  49. Wawrzyniak Adam
  50. Wawrzyniak Jakub
  51. Wdowczyk Rafał
  52. Wdowczyk Wiktoria
  53. Wiśniewski Bartłomiej
  54. Wiśniewski Jakub
  55. Woźniak Mariusz
  56. Woźniak Mirosław
  57. Zawada Maja
  58. Zawieja Rafał
Członkowie Wspierający
  1. Banach Mieczysław
  2. Bielak Jan
  3. Bińczyk Józef
  4. Bińczyk Leopold
  5. Błaszczyk Stanisława
  6. Chojnacki Damian
  7. Gorzelany Józef
  8. Gorzelany Marian
  9. Grzesiak Donata
  10. Halak Czesław
  11. Karpisiewicz Małgorzata
  12. Kobyłka Andrzej
  13. Kołton Gabriel
  14. Kołton Henryk
  15. Kosierb Andrzej
  16. Kowalski Jerzy
  17. Kozibura Andrzej
  18. Kozibura Jan
  19. Kozibura Marian
  20. Kozibura Władysław
  21. Krawczyk Leon
  22. Krawczyk Zdzisław
  23. Kurek Czesław
  24. Kuzibura Józef
  25. Lesień Józef
  26. Lesień Władysław
  27. Mendera Zdzisław
  28. Musiał Adam
  29. Musiał Bronisława
  30. Paś Janusz
  31. Paś Sylwia
  32. Puchalski Henryk
  33. Rataj Adam
  34. Rataj Andrzej
  35. Rataj Tadeusz
  36. Reszel Marika
  37. Skalski Marek
  38. Szczupak Henryk
  39. Szymański Marcin
  40. Tyrakowski Mirosław
  41. Wdowczyk Hieronim
  42. Wdowczyk Waldemar
  43. Wiśniewski Wiesław
  44. Wojtysiak Marek
  45. Woźniak Stanisław
  46. Woźniak Tomasz
  47. Zmuda Andrzej
Wróć do spisu treści