Strażacy Zarząd Komisja Rewizyjna Członkowie - OSP Kościelna Wieś

OSP KOŚCIELNA WIEŚ

Logo OSP Kościelna Wieś
"Bogu na chwałę, bliźnim na pomoc"
112/998

OSP KOŚCIELNA WIEŚ

Logo OSP Kościelna Wieś
"Bogu na chwałe, bliźnim na pomoc"
112/998
Przejdź do treści

Zarząd

Zarząd
1. Prezes
dh Waldemar Melerowicz
2. Wiceprezes
dh Marcin Binek
3. Wiceprezes-Naczelnik
dh Piotr Binek
4. Zastępca Naczelnika
dh Mariusz Woźniak
5. Sekretarz-Kronikarz
dh Paulina Militowska
6. Gospodarz
dh Bożena Spaleniak
7. Skarbnik
dh Akeksander Kułton
8. Członek Zarządu
dh Krzysztof Dymalski
Komisja Rewizyjna
1. Przewodnicząca
dh Małgorzata Bińczyk
2. Wiceprzewodniczący
dh Tomasz Pawlak
3. Członek
dh Andrzej Szaleniec
Członkowie Honorowi
  1. Bińczyk Edward
  2. Kołaczek Czesław
  3. Krawczyk Edmund
  4. Lesień Tadeusz
  5. Michałek Edward
MDP 16-17
  1. brak
MDP 10-15
  1. brak

Strażak
Członkowie Czynni
  1. Banach Piotr
  2. Bielak Rafał
  3. Binek Małgorzata
  4. Binek Marcin
  5. Binek Piotr
  6. Binek Sylwester
  7. Bińczyk Małgorzata
  8. Budka Hubert
  9. Doktór Bernard
  10. Dymalska Barbara
  11. Dymalski Krzysztof
  12. Grześ Tomasz
  13. Karpisiewicz Karolina
  14. Karpisiewicz Krystian
  15. Karpisiewicz Marcin
  16. Karpisiewicz Natalia
  17. Kodjasz Mariusz
  18. Kodjasz Oliwia
  19. Kołaczek Krzysztof
  20. Korkosz Eliza
  21. Korkosz Oliwer
  22. Kosierb Piotr
  23. Kubasik Dominik
  24. Kubasik Katarzyna
  25. Kułton Aleksander
  26. Kułtun Tomasz
  27. Maniewski Piotr
  28. Maniewski Stefan
  29. Maślak Damian
  30. Melerowicz Waldemar
  31. Miklaszewska Anna
  32. Noski Patryk
  33. Paś Marta
  34. Paś Wojciech
  35. Pawlak Tomasz
  36. Rasińska Paulina
  37. Rasiński Hubert
  38. Rataj Arkadiusz
  39. Rataj Hubert
  40. Skowroński Jakub
  41. Spaleniak Bożena
  42. Stefański Damian
  43. Stefański  Maksymilian
  44. Szaleniec Andrzej
  45. Szczepaniak Grzegorz
  46. Tyrakowski Wojciech
  47. Wawrzyniak Adam
  48. Wawrzyniak Jakub
  49. Wdowczyk Rafał
  50. Wdowczyk Wiktoria
  51. Wiśniewski Bartłomiej
  52. Wiśniewski Jakub
  53. Woźniak Mariusz
  54. Woźniak Mirosław
  55. Zawada Maja
  56. Zawieja Rafał
Członkowie Wspierający
  1. Banach Mieczysław
  2. Bielak Jan
  3. Bińczyk Józef
  4. Bińczyk Leopold
  5. Błaszczyk Stanisława
  6. Chojnacki Damian
  7. Gorzelany Józef
  8. Gorzelany Marian
  9. Grzesiak Donata
  10. Halak Czesław
  11. Karpisiewicz Małgorzata
  12. Kobyłka Andrzej
  13. Kołton Gabriel
  14. Kołton Henryk
  15. Kosierb Andrzej
  16. Kowalski Jerzy
  17. Kozibura Andrzej
  18. Kozibura Jan
  19. Kozibura Marian
  20. Kozibura Władysław
  21. Krawczyk Leon
  22. Krawczyk Zdzisław
  23. Kurek Czesław
  24. Kuzibura Józef
  25. Lesień Józef
  26. Lesień Władysław
  27. Mendera Zdzisław
  28. Musiał Adam
  29. Musiał Bronisława
  30. Paś Janusz
  31. Paś Sylwia
  32. Puchalski Henryk
  33. Rataj Adam
  34. Rataj Andrzej
  35. Rataj Tadeusz
  36. Reszel Marika
  37. Skalski Marek
  38. Szczupak Henryk
  39. Szymański Marcin
  40. Tyrakowski Mirosław
  41. Wdowczyk Hieronim
  42. Wdowczyk Waldemar
  43. Wiśniewski Wiesław
  44. Wojtysiak Marek
  45. Woźniak Stanisław
  46. Woźniak Tomasz
  47. Zmuda Andrzej
Wróć do spisu treści